Załoga

Kipersi – ktoś zapyta dlaczego? Otóż jak się okazało do końca wszyscy myśleli o czymś innym, dla jednych kipersi to liczba mnoga od kipera czyli degustatora. Nieprzypadkowo jak się niektórym wydaje (za Wikipedią) „pojęcie to odnosi się głównie do osób degustujących i oceniających napoje alkoholowe takie jak wino, piwo, wódka itp. (raczej w odwrotnej kolejności). Kiper powinien wykazywać się szczególną wrażliwością smakowo-węchową oraz posiadać odpowiednią wiedzę pozwalającą mu na obiektywną ocenę degustowanych trunków lub potraw. Właściwie więc powinno być kiperzy, ale …

  • kipper to również śledź wędzony (jak wydechu nie zrobimy to może się tak skończyć, w roli śledzi oczywiście załoga)
  • kipper to również łosoś w okresie tarła (tylko bez skojarzeń proszę)

Zarejestrowaliśmy się więc jako KIPERSI TRAVEL, Majos rzucił na koniec aby po sponsoring udać się również do firm przetwórstwa rybnego może coś dorzucą, chociaż jakieś rolmopsy na drogę 😉 Tak więc zaczęło się, wielkie przygotowania, nie mniejsze wydatki, wielkie nadzieje i miejmy nadzieję WIELKA przygoda. W każdym bądź razie każdy z nas stał się również współwłaścicielem 1/6 Nysy 522, nazwanej dla zachowania powagi, a może jej braku NYSSANEM vel. Żulietta!!

Zespół tworzy 6 facetów: Marek vel. Grabarz, Krzysiek vel. Majos, Grzesiek vel. Zwierzak, Bartek vel. Barcioszek, Michał vel. Albert i Marcin vel. Cobra. Na co dzień pracujemy w branżach nie związanych z motoryzacją, mamy rodziny, a uczestnictwo w ZŁOMBOL’U daje nam możliwość stawienia czoła trudnościom ekstremalnych podróży i utrwala naszą przyjaźń.

Dlatego też zapraszamy do współpracy firmy i darczyńców indywidualnych dla których nie jest obojętny los dzieci.
Dzięki temu TY również możesz stać się lepszym człowiekiem!