Złombol 2020 – STAY IN THE CAR Edition

Niestety jak pewniej już większość z Was wie w tym roku Złombol się nie odbędzie. Mieliśmy dużo planów na ten rok, zaplanowaliśmy trasę, całość przebiegała zgodnie z corocznym harmonogramem.
Niestety z wiadomych przyczyn WSZYSTKO się zmieniło.
Nie mniej jednak nie poddajemy się i startujemy już w najbliższy weekend na małą przejażdżkę po Polsce biorąc udział w STAY IN THE CAR EDITION. W tym roku będzie nas można spotkać w weekend 19-21/06/2020 na trasie S7. Pierwszy nocleg planujemy na polu namiotowym w Swaderkach na Warmii, drugi na campingu w Piaskach na końcu Mierzei Wiślanej. Dla kilku pierwszych ekip, które nas spotkają po drodze przewidujemy małe niespodzianki (szczegóły wkrótce) .

Dzięki temu będziecie mogli oglądać setki aut złombolowych kręcących się jak nigdy w Waszych okolicach .
Cel jak zwykle jest bardzo ważny, czyli chcemy wesprzeć dzieciaki z domów dziecka. Bardzo liczymy, że również w tym roku będziecie z nami .

Czy chcesz wesprzeć wraz z nami szlachetny cel? Zbieram pieniądze na rzecz organizacji ZŁOMBOL, a każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczył. Przyda się każdy grosz. Dziękuję za wsparcie. Informacje o organizacji ZŁOMBOL są podane poniżej. Link do zbiórki na facebook’u znajduje się tutaj.

Zbiórka pieniędzy na domy dziecka w całej Polsce.
100% uzbieranej kwoty przeznaczamy na wycieczki, rozwój osobisty i spełnienie marzeń wychowanków domów dziecka.