Złombol 2015 – Katowice -> Passo dello Stelvio

Witamy!

Już po raz czwarty ekipa Kipersi Travel wybiera się na karkołomną wyprawę, której celem jest zebranie jak największej ilości pieniędzy dla dzieci z domów dziecka. Jak co roku prosimy o wsparcie dzieciaków, doping oraz śledzenie naszej pozycji i relacji z podróży na naszym fanpage’u na Facebook’u lub stronie internetowej.

W tym roku wybieramy się na drugą pod względem wysokości w całych Alpach przełęcz Passo dello Stelvio, zwaną również „Królową alpejskich przełęczy”. Przełęcz ta jest położona na wysokości 2758 m. n.p.m., a więc wyżej niż nasze polskie Rysy! Jak stromy jest podjazd można zobaczyć pod tym linkiem. Różnica wysokości to 1808 m przy średnim nachyleniu 7,4% na dystansie 24,3 km. Będzie to spore wyzwanie dla Żulietty i dla nas 😉

Początek imprezy: 15 sierpnia, godzina 9:00, start 12:00

Miejsce: plac przed Spodkiem w Katowicach

Zapraszamy kibiców do bezpośredniego dopingu przed startem. W zamian oferujemy możliwość obejrzenia pojazdu (również od środka).

Wszyscy, którzy chcieliby wesprzeć dzieci z domów dziecka mogą przelać dowolną kwotę na konto jak niżej. Przypominamy, że 100% pieniędzy idzie na dzieci!

  • Tytuł przelewu: „Złombol‚ Kipersi Travel’”
  • Fundacja Nasz Śląsk im. gen. Jerzego Ziętka z siedzibą w Chorzowie przy ul. Łani 1
  • Numer rachunku bankowego: 72 1050 1214 1000 0023 2153 3859

Wszystkim darczyńcom wielkie dzięki, liczy się każda złotówka!

Ekipa Kipersi Travel

P.S. Poniżej link do trasy tegorocznego Złombola

Złombol 2015 – trasa