Witam na mojej stronie domowej, nazywam się Marcin Krzykwa i w chwili obecnej mieszkam w Warszawie. Spytacie zapewne, dlaczego strona jest między innymi o Olecku, małym mieście położonym na Mazurach Garbatych, na skrzyżowaniu dróg łączących Ełk z Gołdapią i Giżycko z Suwałkami?


Dlatego, ponieważ jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na Mazurach, gdzie można znakomicie się zabawić i odpocząć. Miejsce, w którym się wychowałem i spędziłem lata szkolne. Jeżeli chodzi o zabawę polecam dyskotekę "Potęgowa" oraz "Pub Targowa". Poza tym jest jeszcze wiele miejsc do spędzenia wolnego czasu i wypicia piwka. Oto miejsca, które moim zdaniem również zasługują na uwagę:Nad jeziorem Olecko Wielkie:
  • "Tawerna Tęcza"
  • smażalnia ryb "Alibaba"
  • "Chata Mazurska"
  • "Pensjon"

W centrum miasta:
  • "Arts"

Każdy chyba uważa, ze najlepszy czas do wypoczynku to lato i wtedy w Olecku dzieje się najwięcej. Największą imprezą, której nie można przegapić jest "Przystanek Olecko", w roku 2001 trwał od 22 do 28 lipca – więc jest już niestety po, ale zapraszam serdecznie w przyszłym roku już na X „Przystanek Olecko”! Szczegółowy plan imprez, które odbyły się podczas "Przystanku" i dużo zdjęć oraz parę krótkich filmów znajdziecie na stronie www.przystanek.pl Dużo więcej informacji na temat mojego miasta jest dostępne pod Moje miasto...  -   serdecznie zapraszam i do zobaczenia w Olecku!